KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14314394
nr 1431 4394
Akvarell
Signerad, strand. Akvarell, bildmått: 22x31cm, yttermått inklusive ram: 33x42cm
Utrop:
500 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:21:25
Rörstrand